info@verticalsafe.cz    +420 775 283 744

Zákaznické centrum

Zákaznické centrum je rozděleno do dvou částí:

 

1. část: 

Je zaměřena na kontakt se zakázníkem poptávájící výškové práce, především pak renovaci střechy. Klademe tak důraz na jedinečný přístup k zákazníkovi, kterému předvedeme vzorky krytin před a po renovaci s různými druhy ošetření. Probereme nejvhodnější možnosti pro Vaši střechu, projdeme vzorníky barev, připravíme nabídku, či rovnou domluvíme termín realizace.

Chceme tak dát zákazníkovi doslava možnost šáhnout si na realizace, udělat si jasnou představu a mít možnost se lepé rozhodnout, jakou metodou a za jakou investici bude střecha ošetřena.

 

Detail [»]
-

2.část:

Je zaměřena na prodej, půjčovnu a revize OOPP.

Naleznete zde téměr kompletní nabídku firmy Singing Rock, která se řadí ke světové špičce výrobců potřeb pro horolezce a pracovníky ve výškách. Všechny pomůcky Vám rádi předvedeme a zdarma půjčíme k vyzkoušení na naší lezecké stěně. Ke každému zakoupenému OOPP Vám poskytne revizní kontrolu na rok zdarma.

Disponujeme oprávněním ČSN EN 365 na jehož základně provádíme odborné periodické prohlídky osobních ochraným pracovních prostoředků proti pádu z výšky.

Kontroly OOPP také samozřejmě provedeme přímo u Vás ve firmě, či v terénu.

 

Dále nabízíme doplňkový sortiment pro sport, pobyt v přírodě. Značek: Singing Rock, Petzl, Grivel, Lanex, Tendon, Kong, Kask, Raveltic, VAR, Cascade Designs

Detail [»]
-